PRIVATE LABEL

PRIVATE LABEL, czyli najprostsza droga od pomysłu do gotowego produktu

Firma Tantus świadczy kompleksowe usługi w zakresie private label. Niezależnie od tego, czy przyjdziesz do nas z samym pomysłem na suplement diety, gotową recepturą czy chcesz, żebyśmy przeanalizowali i dopasowali do warunków technologicznych zaproponowany przez Ciebie skład, jesteśmy w stanie Ci pomóc w najbardziej profesjonalny sposób.

tantus-private-label-0

Private label – co to jest?

Zanim przejdziemy do szczegółowych informacji, chcemy poświecić chwilę na to, by dokładnie wytłumaczyć, czym dokładnie jest private label. Otóż w dosłownym tłumaczeniu sformułowanie to oznacza markę własną. O private label mówi się wówczas, gdy dystrybutor wprowadza na rynek produkty pod stworzoną przez siebie marką, ale pochodzące od producenta, którym jest inny, specjalizujący się w danej branży podmiot. Tak więc produkty marek własnych produkowane są przez jedno przedsiębiorstwo, a sprzedawane pod marką należącą do innej firmy.

Z rozwiązania, jakim jest private label korzystają przedsiębiorstwa z wielu rozmaitych branż, jednak to właśnie w branży suplementów diety cieszy się ono największą popularnością. Daje to bowiem marce pewność, że jej własna marka suplementów jest w pełni bezpieczna, dokładnie przebadana pod każdym kątem i spełnia wszelkie niezbędne wymagania produkcyjne suplementów diety.

tantus-private-label-1

Lata doświadczeń, setki zadowolonych klientów

Od wielu lat pomagamy naszym klientom w rozwoju ich działalności na rynku suplementów diety, oferując usługi na dowolnym etapie procesu produkcji własnych suplementów. W trakcie naszej wieloletniej aktywności przyczyniliśmy się do rozbudowania linii produktów wielu firm.

tantus-private-label-2

Realizujemy pomysły małych przedsiębiorstw i dużych potentatów

Każde zamówienie jest przez nas rozpatrywane równie poważnie. Nie musisz świetnie orientować się na rynku suplementów diety, żeby móc przeprowadzić produkcję private label w ramach naszej działalności.

tantus-private-label-3

Pomoc, nie konkurencja

Nie wprowadzamy na rynek swoich własnych produktów, w związku z czym koncentrujemy się w pełni wyłącznie na realizacji zamówień naszych klientów. Znamy realia przemysłu żywności, do którego należy produkcja suplementów diety i dzięki temu wiemy, jak najlepiej przyciągnąć klientów do Twojego produktu, oferując najlepsze jakościowo surowce do produkcji suplementów i atrakcyjne opakowania.

tantus-private-label-4

Pełna poufność

Zlecając nam zamówienie na suplement diety, masz pewność bezpieczeństwa swojej receptury oraz etykietowania i opakowania. Nie dzielimy się informacjami na temat zamówień naszych poprzednich klientów, co umożliwia Ci stworzenie razem z nami unikatowego, świetnego jakościowo produktu.

tantus-private-label-5

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O DANYM ETAPIE PRODUKCJI SUPLEMENTU KLIKNIJ IKONĘ

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

    Oświadczam, iż zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną formularza kontaktowego