PRIVATE LABEL

PRIVATE LABEL czyli najprostsza droga od pomysłu do gotowego produktu

Nasza receptura, Twój produkt Firma Tantus świadczy kompleksowe usługi w zakresie Private label. Niezależnie od tego, czy przyjdziesz do nas z samym pomysłem na suplement diety, gotową recepturą, czy chcesz, żebyśmy przeanalizowali i dopasowali do warunków technologicznych zaproponowany przez Ciebie skład, jesteśmy w stanie Ci pomóc w najbardziej profesjonalny sposób.

tantus-private-label-0

Lata doświadczeń, setki zadowolonych klientów

Od wielu lat pomagamy naszym klientom w rozwoju ich działalności na rynku suplementów diety, oferując usługi na dowolnym etapie procesu produkcyjnego. W trakcie naszej wieloletniej aktywności, przyczyniliśmy się do rozbudowania linii produktów wielu firm.

tantus-private-label-1

Realizujemy pomysły małych przedsiębiorstw i dużych potentatów

Każde zamówienie jest przez nas rozpatrywane równie poważnie. Nie musisz świetnie orientować się na rynku suplementów diety, żebyś mógł stworzyć swój autorski produkt w ramach naszej działalności.

tantus-private-label-2

Pomoc, nie konkurencja

Nie wprowadzamy na rynek swoich własnych produktów, w związku z czym koncentrujemy się w pełni wyłącznie na realizacji zamówień naszych klientów. Znamy realia przemysłu żywności, do którego należy produkcja suplementów diety i dzięki temu wiemy, jak najlepiej przyciągnąć klientów do Twojego produktu, oferując najlepsze jakościowo surowce i atrakcyjne opakowania.

tantus-private-label-3

Pełna poufność

Zlecając nam zamówienie na suplement diety, masz pewność bezpieczeństwa swojej receptury oraz etykiety i opakowania. Nie dzielimy się informacjami na temat zamówień naszych poprzednich klientów, co umożliwia Ci na stworzenie razem z nami unikatowego, świetnego jakościowo produktu.

tantus-private-label-4

Aby dowiedzieć się więcej o danym etapie kliknij ikonę

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez TANTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Grunwaldzka 39A, 05-800 Pruszków, NIP: 534-235-44-71 w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.