Dowiedz się więcej o nas

DOŚWIADCZENIE

Firma Tantus działa na rynku 2007 roku, oferując swoim klientom pełen wachlarz usług produkcji suplementów diety w postaci tabletek, kapsułek twardych żelatynowych i celulozowych. Zatrudniamy szereg specjalistów, którzy współpracują przy ustaleniu receptury dla pożądanych suplementów diety oraz przeprowadzają próby technologiczne niezbędne dla optymalizacji procesu produkcji. Jako jedni z nielicznych w branży specjalizujemy się również w wytwarzaniu kapsułek wypełnionych peletkami. Mamy duże doświadczenie w produkcji suplementów o statusie BIO, VEGAN, GLUTEN-FREE.

Naszą największą zaletą jest kompleksowość usług, która pozwala naszym klientom zrealizować swój pomysł od receptury po wytworzenie produktu gotowego do sprzedaży. 

ELASTYCZNOŚĆ

Nasza oferta skierowana jest do firm, które poszukują integralnej usługi pozwalającej zarówno wyprodukować, jak i opakować i konfekcjonować zamówiony produkt. Naszym klientom służymy swoim wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej suplementów diety, co pomaga im zoptymalizować koszty wytworzenia pożądanego produktu. Nasza elastyczność pozwala nam dostosować czas realizacji zlecenia do aktualnych potrzeb naszych klientów. 

W marcu 2017 roku firma przeniosła swoją siedzibę z Milanówka do nowoczesnej i w pełni zmodernizowanej własnej hali produkcyjnej w Pruszkowie (15 km od Warszawy) – miejscu doskonale skomunikowanym z innymi rejonami Polski dzięki bliskości autostrady A2.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Oprócz wdrożenia certyfikowanego systemu zarządzania jakością według międzynarodowej normy ISO 22000:2005, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady nr 852 z 29.04.2004 roku w sprawie higieny środków spożywczych, nasza produkcja oparta jest również na systemie HACCP, Dobrej Praktyce Produkcyjnej (GMP) oraz  Dobrej Praktyce Higienicznej (GHP).

Tantus Sp. z o.o. wywarza suplementy diety w oparciu o Ustawę z dnia 25 sierpnia 2006 r. O bezpieczeństwie żywności i żywienia (DZ. U. Nr 171) ze zmianami z dnia 8 stycznia 2010 r. O zmianie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz niektórych innych ustaw (1) (Dz. U. Z dnia 8 lutego 2010 r.).

FIRMA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU

Szanowni Państwo,

z dumą oznajmiamy, iż wychodząc naprzeciw problemom środowiska naturalnego firma Tantus w styczniu 2019 r. zamontowała na dachu budynku rozległą instalację z 143 paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu rozwiązaniu nastąpi przewidywana redukcja CO2 emitowanego przez naszą siedzibę o ponad 33 tysiące kilogramów rocznie. Dla lepszego wyobrażenia sobie skali oszczędności wydostawania się tego gazu do atmosfery: jest to równowartość dwutlenku węgla, który mógłby powstać ze spalenia ponad 14 tysięcy litrów benzyny.

Inne ekologiczne rozwiązania w naszej firmie to m.in.:

  • rygorystyczna segregacja odpadów
  • korzystamy z zamkniętego obiegu wody do chłodzenia maszyn
  • ograniczamy zużycie plastiku poprzez zainstalowany filtr do wody pitnej zimnej i ciepłej dla pracowników
  • wyznaczyliśmy miejsca postojowe dla rowerów, z których chętnie korzystają pracownicy
  • mamy doświadczenie w produkcji suplementów diety o statusie BIO, VEGAN, GLUTEN FREE

Aby dowiedzieć się więcej o danym etapie kliknij ikonę

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez TANTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Grunwaldzka 39A, 05-800 Pruszków, NIP: 534-235-44-71 w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.