Dowiedz się więcej o nas

DOŚWIADCZENIE

Firma Tantus działa na rynku 2007 roku, oferując swoim klientom pełen wachlarz usług produkcji suplementów diety w postaci tabletek, kapsułek twardych żelatynowych i celulozowych. Zatrudniamy szereg specjalistów, którzy współpracują przy ustaleniu receptury dla pożądanych suplementów diety oraz przeprowadzają próby technologiczne niezbędne dla optymalizacji procesu produkcji. Jako jedni z nielicznych w branży specjalizujemy się również w wytwarzaniu kapsułek wypełnionych peletkami. Mamy duże doświadczenie w produkcji suplementów o statusie BIO, VEGAN, GLUTEN-FREE.

Naszą największą zaletą jest kompleksowość usług, która pozwala naszym klientom zrealizować swój pomysł od receptury po wytworzenie produktu gotowego do sprzedaży. 

Firma-tantus-0

ELASTYCZNOŚĆ

Nasza oferta skierowana jest do firm, które poszukują integralnej usługi pozwalającej zarówno wyprodukować, jak i opakować i konfekcjonować zamówiony produkt. Naszym klientom służymy swoim wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej suplementów diety, co pomaga im zoptymalizować koszty wytworzenia pożądanego produktu. Nasza elastyczność pozwala nam dostosować czas realizacji zlecenia do aktualnych potrzeb naszych klientów. 

W marcu 2017 roku firma przeniosła swoją siedzibę z Milanówka do nowoczesnej i w pełni zmodernizowanej własnej hali produkcyjnej w Pruszkowie (15 km od Warszawy) – miejscu doskonale skomunikowanym z innymi rejonami Polski dzięki bliskości autostrady A2.

Firma-tantus-1

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Oprócz wdrożenia certyfikowanego systemu zarządzania jakością według międzynarodowej normy ISO 22000:2018, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady nr 852 z 29.04.2004 roku w sprawie higieny środków spożywczych, nasza produkcja oparta jest również na systemie HACCP, Dobrej Praktyce Produkcyjnej (GMP) oraz  Dobrej Praktyce Higienicznej (GHP).

Tantus Sp. z o.o. wywarza suplementy diety w oparciu o Ustawę z dnia 25 sierpnia 2006 r. O bezpieczeństwie żywności i żywienia (DZ. U. Nr 171) ze zmianami z dnia 8 stycznia 2010 r. O zmianie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz niektórych innych ustaw (1) (Dz. U. Z dnia 8 lutego 2010 r.).

Firma-tantus-2

FIRMA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU

Szanowni Państwo,

z dumą oznajmiamy, iż wychodząc naprzeciw problemom środowiska naturalnego firma Tantus w styczniu 2019 r. zamontowała na dachu budynku rozległą instalację z 143 paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu rozwiązaniu nastąpi przewidywana redukcja CO2 emitowanego przez naszą siedzibę o ponad 33 tysiące kilogramów rocznie. Dla lepszego wyobrażenia sobie skali oszczędności wydostawania się tego gazu do atmosfery: jest to równowartość dwutlenku węgla, który mógłby powstać ze spalenia ponad 14 tysięcy litrów benzyny.

Inne ekologiczne rozwiązania w naszej firmie to m.in.:

  • rygorystyczna segregacja odpadów
  • korzystamy z zamkniętego obiegu wody do chłodzenia maszyn
  • ograniczamy zużycie plastiku poprzez zainstalowany filtr do wody pitnej zimnej i ciepłej dla pracowników
  • wyznaczyliśmy miejsca postojowe dla rowerów, z których chętnie korzystają pracownicy
  • mamy doświadczenie w produkcji suplementów diety o statusie BIO, VEGAN, GLUTEN FREE
tantus-solary
dyplom

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O DANYM ETAPIE PRODUKCJI SUPLEMENTU KLIKNIJ IKONĘ

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

    Oświadczam, iż zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną formularza kontaktowego