Dowiedz się więcej o nas

Firma Tantus

 

firma tantus  firma tantus

Firma Tantus powstała w 2007 roku, oferując swoim klientom pełen wachlarz usług produkcji suplementów diety w postaci tabletek, kapsułek twardych żelatynowych i celulozowych. Zatrudniamy szereg specjalistów, którzy współpracują przy ustaleniu receptury dla pożądanych suplementów diety oraz przeprowadzają próby technologiczne niezbędne dla optymalizacji procesu produkcji.

Naszą największą zaletą jest kompleksowość usług, która pozwala naszym klientom zrealizować swój pomysł od receptury po wytworzenie produktu gotowego do sprzedaży.

Co więcej, jako jedni z nielicznych w branży specjalizujemy się w wytwarzaniu kapsułek wypełnionych peletkami. Nasza oferta skierowana jest do firm, które poszukują integralnej usługi pozwalającej zarówno wyprodukować, jak i opakować i konfekcjonować zamówiony produkt. Naszym klientom służymy swoim wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej suplementów diety, tym samym pomagamy im zoptymalizować koszty wytworzenia pożądanego produktu. Nasza elastyczność pozwala nam dostosować czas realizacji zlecenia do aktualnych potrzeb naszych klientów.

W marcu 2017 roku firma przeniosła swoją siedzibę z Milanówka do nowoczesnej i w pełni zmodernizowanej hali produkcyjnej w Pruszkowie (15 km od Warszawy) – miejscu doskonale skomunikowanym z innymi rejonami Polski dzięki bliskości autostrady A2.

Tantus Sp. z o.o. wywarza suplementy diety w oparciu o Ustawę z dnia 25 sierpnia 2006 r. O bezpieczeństwie żywności i żywienia (DZ. U. Nr 171) ze zmianami z dnia 8 stycznia 2010 r. O zmianie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz niektórych innych ustaw(1) (Dz. U. Z dnia 8 lutego 2010 r.).

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady nr 852 z 29.04.2004 roku w sprawie higieny środków spożywczych, nasza produkcja oparta jest na systemie HACCP, ISO 22000:2005 oraz Dobrej Praktyce Higienicznej. W firmie jest wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością według międzynarodowej normy ISO 22000:2005.

 

Aby dowiedzieć się więcej o danym etapie kliknij ikonę

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez TANTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Grunwaldzka 39A, 05-800 Pruszków, NIP: 534-235-44-71 w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.