Aktualności

14.08.2019

Tantus na WorldFood Poland 2019

Trzy intensywne dni, nowe kontakty i nowe możliwości współpracy – to efekt obecności naszej firmy na VI Międzynarodowych Targach Żywności i Napojów, WorldFood Poland 2019.

WorldFood Poland to najważniejsze targi w Polsce poświęcone branży spożywczej. Swoje stoiska wystawiają tu firmy produkcyjne oraz handlowe z całego świata. To doskonała okazja do kontaktu  zarówno ze stałymi kontrahentami, jak i potencjalnymi klientami. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych i konferencjach związanych z branżą spożywczą. Na WorldFood Poland nie mogło zabraknąć i naszej firmy. Suplementy diety świetnie wpisują się przecież w najnowsze trendy, występujące w branży spożywczej.

tantus-switowy-dzien

Podczas targów mieliśmy okazję zaprezentować ofertę produkcji kontraktowej suplementów diety Tantus. Nasze stoisko spotkało się z dużym zainteresowaniem potencjalnych kontrahentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

VI Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów, WorldFood Poland 2019, odbyły się w dniach 7-9 marca 2019 r., w Warszawskim Centrum Expo XXI.

Aby dowiedzieć się więcej o danym etapie kliknij ikonę

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez TANTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Grunwaldzka 39A, 05-800 Pruszków, NIP: 534-235-44-71 w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.