Aktualności

25.04.2022

TANTUS NA WORLDFOOD POLAND 2022

VIII Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów, WorldFood Poland 2022 już za nami. Firma Tantus po raz kolejny pojawiła się na najważniejszych targach w Polsce, poświęconych branży spożywczej. Zobacz naszą relację z tego wydarzenia!

VIII Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów, WorldFood Poland 2022, odbyły się w dniach 5-7 kwietnia 2022r., w Warszawskim Centrum Expo XXI. Targi WorldFood Poland to jedno z najważniejszych wydarzeń branży spożywczej w Polsce i Europie Środkowej. Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów skupiają profesjonalistów z branży spożywczej, handlu hurtowego, detalicznego oraz sektora HoReCa, dając szansę na poznanie potencjalnych partnerów biznesowych, sprzedaż produktów i usług lub pozyskiwanie nowych dostawców i rozwiązań. W tym roku w targach uczestniczyło aż 25 krajów, 250 wystawców, w tym 136 z Polski. Nie mogło na nich zabraknąć także firmy Tantus, którą reprezentowali jej przedstawiciele na stoisku nr N10, hali 2.

Firma Tantus na WorldFood Poland 2022 Tantus na WorldFood Poland 2022

Podczas targów mieliśmy okazję zaprezentować ofertę produkcji kontraktowej suplementów diety Tantus. Nasze stoisko spotkało się z dużym zainteresowaniem potencjalnych kontrahentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Dla naszej firmy niezwykle istotna jest sposobność uczestnictwa w wydarzeniu, które daje szansę na wymianę doświadczeń oraz możliwość poszerzania wiedzy dzięki panelom dyskusyjnych odpowiadających na trendy rynkowe. Z niecierpliwością czekamy na następną edycję.

Aby dowiedzieć się więcej o danym etapie kliknij ikonę

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez TANTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Grunwaldzka 39A, 05-800 Pruszków, NIP: 534-235-44-71 w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.