Aktualności

26.02.2020

Tantus członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek

Zostaliśmy jednym z członków Krajowej Rady Suplementów i Odżywek. Z dumą możemy poświadczyć, że członkostwo w Stowarzyszeniu jest jednym z powodów, dla których praca naszych ekspertów jest wykonywana – zgodnie z Państwa oczekiwaniami – na najwyższym poziomie.

Dlaczego zdecydowaliśmy się zostać członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek?

Nasza firma została członkiem Krajowej Rady Suplementów i Odżywek we wrześniu 2019 roku. Stowarzyszenie to powstało z myślą o wspieraniu firm zainteresowanych branżą suplementów diety oraz odżywek. KRSiO od 2004 roku tworzy przestrzeń informacyjną, dzięki której prace o charakterze badawczo-rozwojowym w dziedzinie suplementacji mogą się w Polsce dynamicznie rozwijać.

Platforma stworzona przez Krajową Radę Suplementów i Odżywek daje naszym ekspertom szansę na podjęcie dialogu z innymi praktykami oraz naukowcami z dziedziny zdrowia oraz żywienia. Ponadto regularny kontakt z fachowcami nie tylko z naszego kraju, lecz również z  Europy oraz innych części świata stwarza nam możliwość zdobycia najnowszych informacji z całego świata, które pozyskane zostały w wyniku wnikliwych badań nad żywnością.

Wiedząc o tym, jak ważne jest zaufanie naszych klientów, nieustannie staramy się poszerzać swoje kompetencje. W ramach wykonywanej produkcji kontraktowej oferujemy nie tylko finalnie stworzony suplement, lecz również naszą ekspercką wiedzę, doświadczenie oraz pełen profesjonalizm na każdym z etapów produkcji.

Aby dowiedzieć się więcej o danym etapie kliknij ikonę

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez TANTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Grunwaldzka 39A, 05-800 Pruszków, NIP: 534-235-44-71 w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.