Aktualności

05.09.2017

Przenoszenie zakładu

Szanowni Państo,

Mamy przyjemność poinformować, że z dniem 10 marca 2017 roku firma Tantus sp. z o.o. przeniosła swój zakład z Milanówka do nowego obiektu w Pruszkowie.

Jesteśmy przekonani, że w nowej lokalizacji będziemy mieli znacznie większe możliwości rozwoju oraz świadczenia szerszego zakresu usług o najwyższej jakości.
Znakomita lokalizacja, w pobliżu autostrady A2, trasy S2 i S8 oraz sąsiedztwo lotniska Chopin’a, umożliwia nam znakomity kontakt z klientami.

Zbigniew Tatur
Prezes Zarządu

Aby dowiedzieć się więcej o danym etapie kliknij ikonę

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez TANTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Grunwaldzka 39A, 05-800 Pruszków, NIP: 534-235-44-71 w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.